Raport z regionu – 11-12 marca

Po długiej przerwie wracamy na okres próbny z serią „Raport z regionu”, gdzie znajdziecie krótkie podsumowanie tego, co działo się w świecie kibicowskim w naszym regionie oraz w naszej lidze. Zapraszamy do lektury!

MKS Ełk – ŁKS Łomża (56)
Do Ełku udajemy się w 56 osób z dwiema flagami. Więcej o wyjeździe TUTAJ.

Vozdovac Belgrad – OFK Backa (0)
Może nie do końca region i liga ale warto wspomnieć. Nasi bracia z Belgradu na tym meczu wystawiają ponad 50-osobowy młyn i wywieszają 4 flagi. Kibiców gości nie stwierdzono.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Widzew Łódź (300)
W Nowym Dworze Mazowieckim RTS jest wspierany przez 300 kibiców. W 15. minucie meczu kilku Widzewiaków przeskakuje płot i biegnie pod młyn gospodarzy. Świtowcy zwijają flagi, część z nich wyskakuje na powitanie gości. Do wszystkiego mieszają się smutni panowie. Nowodworzanie prowadzili mobilizację na te spotkanie, w efekcie czego na ich sektorze doping prowadzi około 150 kibiców.

ŁKS Łódź – Huragan Wołomin (0)
Ponad 3 tysiące kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego postanowiło pojawić się na stadionie w dniu meczu z Huraganem Wołomin. Gości z Wołomina 0.

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – Legia II Warszawa (0)
Po dwóch latach przerwy gospodarze pojawiają w 50 osób na swoim sektorze oraz prezentują oprawę złożoną z transparentu „Dwręca do MY!” w asyście rac.

Jagiellonia Białystok – Korona Kielce (255)
Na „żółto-czerwone” derby do Białegostoku zawitało 255 kibiców kieleckiej Korony.

Wisła Puławy – Wigry Suwałki (50)
Tego dnia w młynie Wisły zbiera się 50-60 osób, które wywieszają 3 flagi. Goście z Suwałk zjawiają się w Puławach w 50 osób.

Źródło: wislapulawy.pl

Narew Ostrołęka – Victoria Jedwabne (sparing)
Powoli odradza się ruch kibicowski w pobliskiej Ostrołęce. Na meczu sparingowym Narwii z Victorią Jedwabne debiutuje flaga poświęcona zmarłemu bratu po szalu. Oprócz tego gospodarze prezentują oprawę „Sektor Niebo”.

Źródło: Duma Kurpi