Wyjazdy

Do zaliczenia w rundzie:

Lista zaliczonych wyjazdów kibiców Łomżyńskiego Klubu Sportowego:

Sezon 2016/2017
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – 30
Legia II Warszawa – 20
Biebrza Goniądz – 14
Huragan Wołomin – 37
Jagiellonia II Białystok – 37
MKS Ełk – 56
Sokół Ostróda – 35
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – 77
Widzew Łódź – 211
Ursus Warszawa – 8
Ruch Wysokie Mazowieckie – 51
Warmia Grajewo – 16
ŁKS Łódź – 16

Sezon 2015/2016
Sokół Ostróda – 42
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – 25
Warmia Grajewo – 55
Wissa Szczuczyn – 33
Znicz Biała Piska – 26
Start Działdowo – 24
Orzeł Kolno – 40
Jagiellonia II Białystok – 25
Granica Kętrzyn – 53
KS Michałowo – 4
Olimpia Elbląg – 56
Rominta Gołdap – 18

Sezon 2014/2015
Olimpia Olsztynek – 33
MKS Korsze – 4
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – 61
Rominta Gołdap – 12
Olimpia Zambrów – 90
Znicz Biała Piska – 60
Sokół Ostróda – 15
Olimpia Elbląg – 115

Sezon 2013/2014
Granica Kętrzyn – 50
Motor Lubawa – 13
Wissa Szczuczyn – 53
MKS Korsze – 5
Huragan Morąg – 2
LZS Narewka – 37
Sparta Szepietowo – 27
Sokół Ostróda – 75
Mrągowia Mrągowo – 25
Płomień Ełk – 85
Znicz Biała Piska – 120
Promień Mońki – 50
Warmia Grajewo – 153

Sezon 2012/2013
Orzeł Kolno – 150
Olimpia Zambrów – 164
Mrągowia Mragowo – 73
Motor Lubawa – 36
Granica Kętrzyn – 84
Warmia Grajewo – 150
Start Działdowo – 43
Płomień Ełk – 49
Sparta Szepietowo (mecz w Łomży) – 300
MKS Korsze – 31
Huragan Morąg – 36
Wissa Szczuczyn – 35
Olimpia 2004 Elbląg – 14
Sokół Ostróda – 7 (54 nie dojechało)

Sezon 2011/2012
Orzeł Kolno – 220
Olimpia Zambrów – 250
Start Działdowo -40
Warmia Grajewo -150
Mrągowia Mrągowo – 90
Hetman Tykocin – 15
Czarni Olecko – 46
Granica Kętrzyn – 85
Olimpia 2004 Elbląg – 40
Huragan Morąg –  64
Cresovia Siemiatycze (OPP) – 32
Zatoka Braniewo – 19
Concordia Elbląg – 3

Sezon 2010/011
KS Miastkowo – 5 PP
Gryf Gródek – 73
Sparta Augustów – 110
Orzeł Kolno – 400
MKS Mielnik – 52
KS Stawiski – 43 PP
Perspektywa Łomża – 900
Cresovia Siemiatycze – 84

Sezon 2009/2010
Mazur Karczew – 66 PP
KS Michałowo – 53
Włókniarz Białystok – 78
Sparta Augustów – 97
Victoria Jedwabne – 36 PP
Rudnia Zabłudów – 10
Pomorzanka Sejny – 52
Wissa Szczuczyn – 52
Cresovia Siemiatycze – 180
Halowy turniej w Ostrołęce – 35

Sezon 2008/2009
Okocimski Brzesko – 8
Wisła Płock – 5 PP
Sandecja Nowy Sącz – 5
Pelikan Łowicz – 5
Stomil Olsztyn – 113
Start Otwock – 8
Górnik Wieliczka – 8
Ruch Wysokie Mazowieckie – 70
Sokół Aleksandrów Łódzki – 6
Przebój Wolbrom – 5
Wigry Suwałki – 180
KSZO Ostrowiec Św. – 3
Jeziorak Iława – 55
Nida Pińczów – 3

Sezon 2007/2008
GKS Jastrzębie – 44
Odra Opole – 4
Motor Lublin – 78
Lechia Gdańsk – 36
Warta Poznań – 3
Podbeskidzie Bielsko Biała – 7
Pelikan Łowicz – 102
Kmita Zabierzów – 2
Znicz Pruszków – 130
Śląsk Wrocław – 8
Stal Stalowa Wola – 39
Arka Gdynia – 106
Tur Turek – 5
Wisła Płock – 5

Sezon 2006/2007
Śląsk Wrocław – 5
KSZO Ostrowiec Św. – 94
Jagiellonia Białystok – 300
Sparta Szepietowo – 24
Stal Stalowa Wola – 7
Odra Opole – 13
Zagłębie Sosnowiec – 5
Ruch Chorzów – 26
Unia Janikowo – 46
Polonia Warszawa – 264

Sezon 2005/2006
Legia II Warszawa – 57
Ruch Wysokie Mazowieckie – 54
Mazowsze Grójec – 6
Jeziorak Iława – 5
Dolcan Ząbki – 65
Unia Skierniewice – 43
Znicz Pruszków – 4
Olimpia Zambrów PP – 78
Pelikan Łowicz – 52
MKS Mława – 35
Ceramika Paradyż – 37
Wigry Suwałki – 180
MZKS Kozienice – 38

Sezon 2004/2005
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – 17
Warmia Grajewo -22
Orzeł Kolno PP – 35
Stomil Olsztyn – 56
Mazowsze Grójec – 35
MZKS Kozienice – 17
Ruch Wysokie Mazowieckie – 132
Znicz Pruszków – 18
Legionovia Legionowo – 22
Okęcie Warszawa – 35
Gwardia Warszawa – 19
Legia II Warszawa – 55*

Sezon 2003/2004
Kolejarz Czeremcha – 6
KS Stawiski -52
Promień Mońki – 5
Pogoń Łapy – 36
MKS Mielnik – 23
Tur Bielsk Podlaski – 52
Olimpia Zambrów – 107
Sparta Szepietowo – 13

Sezon 2002/2003
Orzeł Kolno – 40
KS Stawiski PP – 14
Olimpia Zambrów – 70
MKS Mielnik – 5
KS Stawiski – 40
Ruch Wysokie Mazowieckie – 70
Sparta Augustów – 14

Sezon 2001/2002
Promień Mońki – 9
Warmia Grajewo – 43
Sparta Augustów – 15
Orzeł Kolno – 11

Sezon 2000/2001
Olimpia Zambrów – 45
Pogoń Łapy – 10
KS Stawiski – 20
Sparta Szepietowo – 20

Sezon 1999/2000
Olimpia Zambrów – 30
Ruch Wysokie Mazowieckie – 25
Unia Ciechanowiec – 8
Sparta Augustów – 5
Poryte Jabłoń PP – 7
Pomorzanka Sejny – 15
Warmia Grajewo – 60

Sezon 1998/1999
Olimpia Zambrów – 3
Olimpia Warszawa – 16

Wyjazdy na Spartę Szepietowo:

2015
Ruch Wysokie Mazowieckie – 10

2014
Pogoń Łapy – 8
Sparta Augustów – 25
Wigry II Suwałki – 43
COKiS Ciechanowiec – 5

2013
KS Śniadowo – 60

2012
Perspektywa Łomża – 30

2011
KS Sokoły – 1
Kolejarz Czeremcha – 14

2010
Skra Wizna – 17
Forty Piątnica – 40
GKS Łomża – 40
Polonia Raczki – 10
Forty Piątnica – 30

2009
KS Śniadowo – 15
Orlęta Czyżew – 5
Perspektywa Łomża – 30

2008
Orlęta Czyżew – 30
Forty Piątnica – 100
Perspektywa Łomża – 50
Polonia Raczki – 54

2007
Orzeł Łapy Szołajdy – 17
Orlęta Czyżew – 11
Perspektywa Łomża – 10

2006
Perspektywa Łomża – 50
Forty Piątnica – 30
KS Śniadowo – 15
UG Krynki – 10

2005
Znicz Radziłów – 17
Skra Wizna – 52

2004
Orlęta Czyżew – 8
Forty Piątnica – 22
Orlęta Czyżew – 4

2003
Znicz Radziłów – 10

2001
Olimpia Zambrów – 20
Ruch Wysokie Mazowieckie – 30

Wyjazdy na Olimpię Warszawa :

Ostrowia Ostrów Mazowiecki – 9
Narew Ostrołęka – 11
Radomia Radom – 7**
Dolcan Ząbki – 1
Korona Ostrołęka – 13
Narew Ostrołęka – 7
Polonia II Warszawa – 14
Kasztelan Sierpc – 3***
Turniej w Nadarzynie’04 – 5
Turniej w Nadarzynie ’05 – 3
Mazur Karczew – 13
Pogoń Siedlce – 2
Narew Ostrołęka – 48

Wyjazdy na Vozdovac Belgrad:

Vozdovac Belgrad – Jagodina – 2016 – 9 os.
Partizan Belgrad – Vozdovac Belgrad – 2014 – 4 os.
Vozdovac Belgrad – Vojvodina Novi Sad – 2013 – 1 os.

Wyjazdy na Reprezentację Polski:

Polska – Armenia: Ostrołęka ‘01 U 21 – 30
Polska – Włochy: Warszawa ‘02 U 21 – 6
Polska – Szwecja: Chorzów ‘ 03 – 5
Polska – Irlandia PŁ: Warszawa ’05 – 6
Polska – Serbia : Warszawa ’06 – 8
Polska – Portugalia: Chorzów ’06 – 5
Belgia – Polska : Bruksela ’06 – 2
Polska – Azejberdżan : Warszawa ’07 – 30
Polska – Armenia : Kielce ’07 – 2
Polska – Kazachstan: Warszawa ’07 – 2
Polska – Belgia: Chorzów ’07 – 23
Polska – USA: Kraków ’08 – 2
Polska – Dania: Chorzów ’08 – 20
Polska – Niemcy: Klagenfurt (ME) ’08 – 4
Polska – Austria : Wiedeń (ME) ‘ 08 – 2
Polska – Chorwacja : Klagenfurt (ME) ’08 – 2
San Marino – Polska : (Serravalle) ’08 – 3
Polska – Czechy: Chorzów ’08 – 6
Słowacja – Polska: Bratysława ’08 – 6
Polska – San Marino: Kielce ’09 – 10
Polska – Grecja: Bydgoszcz ’09 – 13
Polska – Irlandia Północna: Chorzów ’09 – 6
Słowenia – Polska: Maribor ’09 – 3
Czechy – Polska: Praga ’09 – 9
Polska-Rumunia: Warszawa ’09 – 14
Polska – Bułgaria: Warszawa ’10 – 21
Polska – Finlandia: Kielce ’10 – 16
Polska – Kamerun: Szczecin ’10 – 12
Polska – Ukraina: Łódź ’10 – 17
USA – Polska: Chicago ’10 – 32
Polska – WKS: Poznań ’10 – 25
Polska-Mołdawia : Portugalia ’11 – 2
Polska- Norwegia : Portugalia ’11 – 3
Litwa – Polska : Kowno ‘ 11 – 130
Polska – Meksyk: Warszawa ’11 – 4
Polska – Estonia: Tallin’12 – 9

Inne:

Turniej kibiców Odry Wodzisław – 2012  – 15 os.
Turniej kibiców Sparty Szepietowo-2011 – 40 os.
Turniej kibiców Pogoni Lębork – 2011 – 15 os.
Turniej kibiców Mazura Pisz – 2010  – 22 os.
Turniej kibiców Wigier Suwałki – 2008 -27 os.
Turniej kibiców Olimpii Warszawa – 2006 – 8? os.
Turniej kibiców Orląt Radzyń Podlaski – 2006 – 25 os.
Turniej kibiców Olimpii Warszawa – 2005 – 16 os.
Turniej kibiców Narwi Ostrołęka – 2005  – 9 os.

WYJAZDÓW OGÓŁEM  ZALICZONYCH:

  • ŁKS: 183
  • Sparta Szepietowo : 36
  • Olimpia Warszawa: 13
  • Reprezentacja : 36

* Zawróceni w Ostrowi Maz. przez „stróżów prawa”
** Nie wyjechali z powodu ucieczki drajwera
*** Zawróciliśmy przed Sierpcem

Komentarze są wyłączone.