Fan Cluby

 Kolno

Fan club Łomżyńskiego Klubu Sportowego działający oficjalnie od 2008 roku.  Osoby jeżdżące na ŁKS są jednocześnie kibicami Orła Kolno, który działa aktywnie w światku kibicowskim od 2006 roku. Na każdym praktycznie meczu wystawiają młyn od 30 osób w górę, prezentują oprawy i dopingują swój zespół. Oprócz spotkań u siebie zaliczają także wyjazdy na Orła i to czasami w niemałych liczbach jak np. Grajewo 150 osób, jak  również systematycznie wspierają ŁKS od kilku do kilkudziesięciu osób.

Wizna

FC w Wiźnie nieoficjalnie istnieje  od czasów gdy ŁKS grał jeszcze w starej III lidze . Kibice z Wizny, którzy zaczęli kręcić coś na Skrze przyjeżdżali do Łomży by uczyć się robienia opraw i dopingu. Impulsem do pełnego zorganizowania się był mecz  ze Spartą Szepietowo gdzie wraz ze zgodowiczami przyjechała ekipa ŁKS i oficjalnie zaprosiła miejscowych do Łomży. Od tamtej pory wiele osób z Wizny aktywnie wspiera Łomżyński Klub Sportowy na meczach w Łomży jak i na wyjazdach. Jako Skra zaliczyli także kilka wypadów nawet w bardzo gorące tereny.

Piątnica

W Piątnicy od zawsze kibicuje się Łomżyńskiemu Klubowi Sportowemu, gdyż Piątnica jest praktycznie częścią Łomży, a do stadionu jej mieszkańcy mają bliżej niż niejeden łomżanin.  Na mecze i wyjazdy uczęszcza nawet po kilkadziesiąt osób. Oprócz tego Piatniccy Fanatycy udzielają się kibicowsko na Fortach Piątnica wystawiając czasami młyn do 50 osób.

Śniadowo

FC w Śniadowie powstał nieoficjalnie w 2005 roku gdzie od jakiegoś czasu kibice tamtejszego KS przejeżdżali na mecze do Łomży . Już rok później fani ze Śniadowa pojawiają się zorganizowanymi grupami aktywnie uczestnicząc w życiu kibicowskim na ŁKSie. Na każdym meczu i prawie każdym wyjeździe są obecni. Jako KS Śniadowo posiadają zgodę z Ostrovią Ostrów Mazowiecka, z którą wspierają się wzajemnie od kilku lat.

Mątwica

Kibice z Mątwicy na ŁKS zaczęli jeździć stosunkowo niedawno, ale mecze zaliczają systematycznie w dobrych liczbach. Praktycznie na każdym wyjeździe jest kilka osób z tej małej miejscowości.

Chicago

W samym Chicago jak i Stanach Zjednoczonych mieszka spora liczba emigrantów z grodu nad Narwią. Nie zapomnieli oni o swoim ukochanym klubie i mimo iż mieszkają tam na stałe, utożsamiają się na co dzień z klubem oraz starają się przylatywać co roku na ważne mecze do Łomży, a nawet zaliczają wyjazdy!

Komentarze są wyłączone.