33 LATA GRUPY INVALIDI VOZDOVAC!

Vozdovac – IMT Novi Beograd (2.12.2023)

Od naszej majowej wizyty w Belgradzie minęło już trochę czasu. Tym razem na grudniowych obchodach 33 rocznicy założenia grupy Invalidi Vozdovac wspieraliśmy braci w 9 osób. Po niespełna 14 godzinnej podróży na obrzeżach miasta zostaliśmy przywitani przez delegację naszej zgody, skąd udaliśmy się razem na tradycyjne wspólne Serbskie śniadanie oraz degustację miejscowych trunków.

Po poczęstunku przygotowanym przez gospodarzy pojechaliśmy do hotelu w sercu Vozdovac, skąd mamy widok na piękną panoramę miasta.

Po szybkim ogarnięciu część z nas ruszyła na zwiedzanie miasta, a pozostała grupa na jedno z osiedli w celu dalszej integracji na zabawę, która trwała do białego rana.

Dzień meczowy zaczęliśmy od śniadania w lokalu i zwiedzania miasta.

Przed meczem udaliśmy się na miejsce zbiórki, gdzie każdy z nas dostał okazjonalny szalik przygotowany na 33 rocznice istnienia grupy. W asyście flag i rac wspólnym pochodem ulicami miasta idziemy na stadion.

Wejście na trybunę przebiega sprawnie bez żadnych problemów. Grupa Invalidi na to spotkanie przygotowała 4 oprawy oraz 3 pokazy pirotechniki. Na płocie zawisły flagi naszych braci oraz dwie nasze ,,herb” i grupy ,,OBP”.

Po wygranym spotkaniu 4:0 przez Vozdowac w dobrych humorach udaliśmy się z grupą Invalidi na wspólne piwko oraz imprezę do samego rana w serbskich dyskotekach.

Po wspólnym niedzielnym obiedzie ruszamy w drogę powrotną. Wszystko co dobre szybko się kończy.

Dziękujemy naszym braciom za gościnę oraz niezapomniany weekend.

Do zobaczenia w Łomży! ŁKS & VFK!

Pełna relacja + fotogaleria z meczu: LINK