WEEKENDOWA RELACJA (10-11.11.2023)

ŁKS Łomża – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 11.11.2023

Ostatni domowy mecz w tym roku przyszło nam zagrać w 105 rocznicę odzyskania Niepodległości Państwa Polskiego. Zbieramy się w ponad 120 osób wieszając na płocie 3 flagi: domową ,,Panoramę”, ,,PŁD” oraz ,,Piątnica” i jedną flagę Sparty Szepietowo. Tego dnia mogliśmy liczyć na wsparcie 5 braci z Szepietowa oraz 7 ziomków GKM-u Grudziądz (wielkie dzięki). Od początku spotkania w asyście bębna rozpoczynamy doping, który tego dnia był na dobrym poziomie przez całe spotkanie. Po meczu zapraszamy ziomków na wspólną integrację, która kończy się nad ranem.

Dzięki ,,uprzejmości” POdlaskiej POlicji goście w 52 osoby docierają w przerwie meczu.

Relacja Świtu Nowy Dwór Mazowiecki:
Ze względu na wysoką frekwencje 997 towarzyszącą całemu wyjazdowi oraz tradycyjną, szczegółową kontrolę podlaskiej policji wczutej jak zwykle do granic możliwości w swoje obowiązki 52 kibiców dociera na stadion dopiero pod koniec przerwy piłkarskiego pojedynku. Sprawna lokalna organizacja i zasiadamy w sektorze gości z którego nieźle dopingujemy do końca meczu. Gospodarze również prowadzą głośne, nieustanne śpiewy. W naszej wyjazdowej liczbie 16 przyjaciół z Ciechanowa – dzięki za wsparcie. 

Dzień wcześniej w piątek Wigry Suwałki – Sparta Szepietowo(10.11.2023) – wspieramy naszych braci z Szepietowa w 10 osób na ich wyjeździe do Suwałk.

Niestety nie było nam dane zająć miejsca ani w klatce gości, ani na trybunie gospodarzy, którzy również podjęli się próby wprowadzenia nas na stadion. Doping prowadzimy z parkingu pobliskiego hotelu.

Piłka nożna dla kibiców!