Relacja z meczu z Polonią

Piątkowy wieczór zapowiadał się na małe piłkarskie święto w grodzie nad Narwią. Przy sztucznym oświetleniu o 19:26 na Z-18 rozpoczęło się spotkanie z warszawską Polonią.

Wystawiamy ok. 180 osobowy młyn, wywieszamy 5 flag oraz transparent „Nowy stadion dla Olsztyna!”. Przez cały mecz prowadzimy bardzo dobry doping wspomagany przez bęben oraz flagi na kijach. W drugiej połowie równo z gwizdkiem rzucamy konfetti oraz serpentyny.

W ok. 60 minucie prezentujemy sektorówkę w asyście dwóch świec dymnych oraz kilkudziesięciu flag na kijach. Na niej nie bez powodu pojawiły się herby Łomżyńskiego Klubu Sportowego oraz Vozdovaca Belgrad, 22 kwietnia była pierwsza rocznica rozpoczęcia naszej zgody (warto podkreślić, że same kontakty z tą ekipą trwają 12 lat!).

Tego dnia wspiera nas 2 braci z Szepietowa oraz w kilkadziesiąt osób fan cluby z Kolna i Śniadowa!

W klatce gości niestety tylko kilka osób. Autokar Polonii został zatrzymany na stałej miejscówce przed Łomżą przez sp*******ą podlaską milicję. Po emocjonującym meczu nasi piłkarze remisują 3:3. Niewiele brakowało abyśmy cieszyli się z 3 punktów. Mimo utraconego zwycięstwa w końcówce spotkania nie opuszczają nas dobre humory i po meczu kontynuujemy zabawę przy piwku i kiełbasce.

Autor: D.