Marsz Żołnierzy Wyklętych w Łomży

Kibice Łomżyńskiego Klubu Sportowego jak co roku wzięli udział w Marszu Żołnierzy Wyklętych. Niestety w tym roku nie było nam dane godnie uczcić Bohaterów podziemia ze względu na działania policji która od samego początku szukała okazji do jakiejkolwiek interwencji.

Milicjanci non stop maszerowali blisko grupy kibiców czekając tylko kiedy zostanie odpalona pirotechnika, a że nie mogli się doczekać to zatrzymali prewencyjnie cztery osoby które szły do samochodu po kwiaty które miały zostać złożone pod pomnikiem!

Niestety przez napiętą atmosferę nie mogliśmy również zaprezentować baneru przygotowywanego przez wiele dni przed marszem. Nawet po zakończeniu pochodu milicja nie mogła sobie darować i przez około godzinę (na kilkunastu stopniowym mrozie) legitymowała kilkunastu kibiców którzy zostali szczegółowo przeszukani z niewiadomych nam powodów. Na koniec warto zauważyć że przy święcie jakim jest 1 marca, które tak hucznie obchodzi „miłościwie” nam panująca władza niby prawicy dochodzi do takich patologicznych sytuacji ze strony milicji. ŚMIERĆ WROGOM OJCZYZNY!

Autor: K.

Polub nas na Facebooku