Do samego końca tylko ŁKS!

W piątek 8 lipca o godzinie 19:26 Nasz Łomżyński Klub Sportowy z okazji 90-lecia klubu podejmował na Z-18 zespół Górnika Zabrze.

Przez dwa tygodnie prowadzimy mobilizację na mieście rozwieszając setki plakatów w regionie a sponsor główny Browar Łomża okleja autobus, który kursował po mieście.

Smutni panowie z milicji nadają meczowi status imprezy masowej co znacząco utrudnia dystrybucję biletów oraz przygotowania do meczu. Wymóg danych osobowych oraz peselu, bilety elektroniczne, które powodują długie kolejki na pewno miały wpływ na obniżenie frekwencji tego spotkania.

Wejście na naszą trybunę tradycyjnie nagrywane przez kryminalnych natomiast za trybuną pieski kolejny raz szukają szczęścia ale go nie odnajdą :) Udaje nam się wnieść część pirotechniki dzięki czemu mogliśmy zaprezentować przygotowane oprawy meczowe. Tego dnia wystawiamy 250 osobowy młyn. W 11 osób wspiera nas Sparta Szepietowo (z flagą), 6 osób z Vozdovaca Belgrad (z flagą). Bardzo dobrą liczbą zjawia się FC Kolno (26 osób). Wywieszamy w sumie 7 flag oraz transparent dla Ś.P. Gufiego.

W pierwszej połowie prezentujemy pierwszą oprawę z hasłem „Historia Pokoleń”, której asystowały czerwone i białe świece dymne oraz stroboskopy.

IMG_1658

20160708_200021

20160708_200052

IMG_1660

Na początku drugiej połowy cały stadion rzuca serpentyny oraz konfetti, a na trybunie krytej zostaje zaprezentowana sektorówka przygotowana przez dzieci zimą na piłkarskim turnieju charytatywnym.

IMG_1663

W 75 minucie odpalamy ognie wrocławskie, a na koniec spotkania podświetlamy stroboskopami oraz racami folię „Do samego końca tylko ŁKS”.

20160708_212319

20160708_212323

20160708_212330

20160708_212520

Warto podkreślić atmosferę na trybunach. Bardzo dobrze współpracowała z nami trybuna kryta, która momentami „przejmowała” prowadzenie dopingu. Na stadionie w sumie zasiadło ok. 1000 kibiców. Mecz przegrywamy 0:1.