Hit bez emocji

W sobotę, 31 października o godzinie 13:00 (!) Łomżyński Klub Sportowy rozgrywał spotkanie z liderem naszej ligi oraz najciekawszym kibicowskim przeciwnikiem czyli Olimpią Elbląg.

Tego dnia wystawiamy ok. 130 osobowy młyn i wywieszamy 4 flagi w tym jedna naszych braci z Szepietowa. Przez całe spotkanie prowadzimy przyzwoity doping mimo tego, że już po 17 minutach przegrywaliśmy 0:2. Psy mają ostrą sraczkę, robią problemy na wejściu (na trybunę od rzeki wpuszczano dopiero 15 minut przed meczem…), a dzień wcześniej odwiedzają kilkunastu kibiców i wręczają wezwania na komendę w związku z wyjazdowym meczem w Grajewie.

Goście przybywają na sektor spóźnieni w dwóch „rzutach”. Wywieszają jedną flagę, prowadzą doping przez całe spotkanie. W drugiej połowie nie wytrzymują ciśnienia i rozpoczynają wymianę uprzejmości. Sami się określili na 136 osób.

Autor: Kibic