„Mamy wSparcie przyjaciela”

W sobotę, 28. marca w spotkaniu rozgrywanym przy sztucznym oświetleniu nasz Łomżyński Klub Sportowy wygrał 3:1 z Warmią Grajewo. Tego dnia wystawiamy 350 osoby młyn, wspierają nas bracia z Szepietowa w liczbie 11 osób oraz fan cluby (najliczniej Kolno w sile 45 os.).

W 14. minucie w asyście chorągiewek oraz pirotechniki prezentujemy oprawę nawiązującą do nadchodzącej 14 rocznicy naszej zgody ze Spartą. Przez całe spotkanie prowadzimy przyzwoity doping, w II połowie palimy kilka zdobycznych fantów Jagiellonii oraz Warmii. Podczas spotkania nie brakowało dwustronnych uprzejmości.

Gości ok. 120. Wywieszają jedną flagę, oprócz bluzg praktycznie nie prowadzą dopingu. Jak wynika z ich relacji w sektorze w większości pojawiła się Jagiellonia. Kilka km od Łomży, milicjanci zatrzymują ekipę Mazura i Warmii, która nie dociera na mecz.

Autor: Kibic