W środę wszycy na młyn!

ŁKS - Warmia

W ostatnich kilku sezonach nie możemy narzekać na nadmiar ciekawych spotkań na naszym stadionie. Zwykle na Z18 pojawiają się drużyny, których kibice nie dość, że nie podążają za swoimi „pupilami”, to jeszcze nie są zorganizowani na własnym terenie.

Dokładając do tego beznadziejną grę naszych piłkarzy efekt jest taki, że średnia widzów na meczach na naszym stadionie w rundzie wiosennej wynosi około 200 osób.

Szczerze to mam nadzieję, że taki mizerny stan utrzyma się tylko do najbliższej środy, 29 maja 2013. Tego dnia Łomżyński Klub Sportowy podejmować będzie Warmię Grajewo – najciekawszy klub pod względem kibicowskim w naszej buraczanej 3 lidze. Mecze z drużyną z Grajewa zawsze w większy lub mniejszy sposób elektryzowały łomżyńskich fanatyków, głównie za sprawą ich sympatii do naszego największego rywala jakim jest białostocka Jagiellonia. Podczas tych spotkań nie brakowało emocji sportowych, świetnych opraw oraz głośnego dopingu.

Tym razem nie będzie inaczej. Goście już zapowiedzieli swoją obecność w trakcie środowego spotkania. Jak to bywało podczas ostatnich spotkań ŁKS-u z Warmią nie powinno zabraknąć również naszych „przyjaciół” ze stolicy Podlasia. Warto również dodać, że szybko z Warmiakami po tym meczu się nie zobaczymy – wszystko na to wskazuje, że Warmia w następnym sezonie zagra w 4. lidze.

W takim razie nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić wszystkich niezdecydowanych na ten pojedynek. Środowy termin może nie jest wymarzony, ale pamiętajcie, że czwartek jest dniem wolnym od pracy/szkoły (Boże Ciało).

Widzimy się na Z18 – Wszyscy na młyn!

ŁKS Łomża – Warmia Grajewo
Środa, 29.05.2013, g. 19:00Stadion Miejski w Łomży

Bilety (za lks.lomza.pl):

Mecz został potraktowany jako Impreza Masowa i osoby chętne do obejrzenia tego spotkania z wysokości trybun, przy zakupie biletu zobowiązane są podać Imię, Nazwisko oraz numer PESEL. Bilety na środowy mecz można zakupić w przedsprzedaży (do czego gorąco namawiamy) w Skelpiku Klubowym na Starym Rynku, co umożliwi bezproblemowe wejście na Stadion Miejski w Łomży. Osoby które nie zdecydują się na zakup biletu w przedsprzedaży, będą mogły tego dokonać na godzinę przed meczem w kasch Stadionu. Ostrzegamy jednak przed długimi kolejkami, ponieważ sprzedawca biletu każdorazowo musi sprawdzić Imię, Nazwisko oraz numer PESEL osoby chcącej wejść na Stadion, co wydłuża czas oczekiwania na zakup swojej wejściówki.

Bilety dostępne w przedsprzedaży w Sklepie Klubowym na Starym Rynku. Sklep czynny: poniedziałek-środa w godzinach 10:00 – 17:00

Ceny biletów – Trybuna kryta „A”

  • bilet normalny – 12zł
  • bilet ulgowy – 10zł
  • kobiety i dzieci do lat 13 – 2zł

Ceny biletów – Trybuna odkryta „B”

  • jedna cena biletu – 7 zł
  • kobiety i dzieci do lat 13 – 2zł

Dla osób sentymentalnych kilka historycznych spotkań ŁKS-u z Warmią na zdjęciach i nagraniach video:

[youtube width=”500″ height=”365″ video_id=”9HBUjagT8tQ”]

[youtube width=”500″ height=”365″ video_id=”RVmhjsBVwSM”]

[youtube width=”500″ height=”365″ video_id=”xFSJrxK-Qcw”]

  • Warmia Grajewo 1-0 ŁKS Łomża – 13.10.2012 – [zdjęcia]

[youtube width=”500″ height=”365″ video_id=”fN5wbyefsNc”]

Grafika: Basta

[fblike]

Polub nas na Facebooku

Komentarze są wyłączone.