Archiwum 04/05

Sezon 2004/2005 (III liga, gr. I):

LP – Nazwa klubu – Mecze – PKT – Bramki
1. Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – 30 – 59 – 49-16
2. Znicz Pruszków – 30 – 54 – 37-23
3. ŁKS Łomża – 30 – 51 – 36-23
4. Ceramika Paradyż – 30 – 51 – 40-32
5. Unia Skierniewice – 30 – 46 – 33-30
6. Pelikan Łowicz – 30 – 45 – 33-26
7. Stal Głowno – 30 – 44 – 33-29
8. Legia II Warszawa – 30 – 43 – 43-33
9. Mazowsze Grójec – 30 – 43 – 45-40
10. MG MZKS Kozienice – 30 – 42 – 39-35
11. Ruch Wysokie Mazowieckie – 30 – 42 – 36-34
12. Warmia Grajewo – 30 – 40 – 29-36
13. Stomil Olsztyn – 30 – 38 – 30-30
14. Gwardia Warszawa – 30 – 29 – 30-52
15. Legionovia Legionowo – 30 – 24 – 28-54
16. Okęcie Warszawa – 30 – 11 – 21-69

Legenda:
zielony – awans do II ligi
pomarańczowy – baraże o II ligę
czerwony – spadek do IV ligi
PKT – liczba zdobytych punktów w sezonie

Wyniki:
Kolejka 1 – 14-15 sierpnia:
– ŁKS Łomża 1-0 Unia Skierniewice
Kolejka 2 – 21-22 sierpnia:
– Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0-0 ŁKS Łomża
Kolejka 3 – 25-26 sierpnia:
– ŁKS Łomża 1-0 Ruch Wysokie Mazowieckie
Kolejka 4 – 28-29 sierpnia:
– Pelikan Łowicz 2-1 ŁKS Łomża
Kolejka 5 – 4-5 września:
– ŁKS Łomża 3-0 Znicz Pruszków
Kolejka 6 – 11-12 września:
– Warmia Grajewo 1-0 ŁKS Łomża
Kolejka 7 – 18-19 września:
– ŁKS Łomża 1-0 Legionovia Legionowo
Kolejka 8 – 25-26 września:
– OKS 1945 Olsztyn 0-2 ŁKS Łomża
Kolejka 9 – 2-3 października:
– ŁKS Łomża 2-0 Okęcie Warszawa
Kolejka 10 – 9-10 października:
– Mazowsze Grójec 1-0 ŁKS Łomża
Kolejka 11 – 16-17 października:
– ŁKS Łomża 2-1 Gwardia Warszawa
Kolejka 12 – 23-24 października:
– Ceramika Paradyż 3-2 ŁKS Łomża
Kolejka 13 – 30-31 października:
– ŁKS Łomża 0-1 Stal Głowno
Kolejka 14 – 6-7 listopada:
– ŁKS Łomża 2-1 Legia II Warszawa
Kolejka 15 – 13-14 listopada:
– MG MZKS Kozienice 1-1 ŁKS Łomża
Kolejka 16 – 20 kwietnia:
– Unia Skierniewice 1-0 ŁKS Łomża
Kolejka 17 – 13 kwietnia:
– ŁKS Łomża 1-3 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Kolejka 18 – 24-26 marca:
– Ruch Wysokie Mazowieckie 1-2 ŁKS Łomża
Kolejka 19 – 2-3 kwietnia:
– ŁKS Łomża 2-0 Pelikan Łowicz
Kolejka 20 – 9-10 kwietnia:
– Znicz Pruszków 3-1 ŁKS Łomża
Kolejka 21 – 16-17 kwietnia:
– ŁKS Łomża 0-0 Warmia Grajewo
Kolejka 22 – 23-24 kwietnia:
– Legionovia Legionowo 0-0 ŁKS Łomża
Kolejka 23 – 30 kwietnia:
– ŁKS Łomża 1-1 OKS 1945 Olsztyn
Kolejka 24 – 3 maja:
– Okęcie Warszawa 0-3 ŁKS Łomża
Kolejka 25 – 7-8 maja:
– ŁKS Łomża 3-1 Mazowsze Grójec
Kolejka 26 – 14-15 maja:
– Gwardia Warszawa 1-0 ŁKS Łomża
Kolejka 27 – 21-22 maja:
– ŁKS Łomża 1-0 Ceramika Paradyż
Kolejka 28 – 28-29 maja:
– Stal Głowno 1-1 ŁKS Łomża
Kolejka 29 – 4 czerwca:
– Legia II Warszawa 0-2 ŁKS Łomża
Kolejka 30 – 11 czerwca:
– ŁKS Łomża 1-0 MG MZKS Kozienice

Komentarze są wyłączone.