Archiwum 02/03

Sezon 2002/2003 (IV liga podlaska): 

LP. – Nazwa klubu –  Mecze – PKT – Bramki
1. Ruch Wysokie Mazowieckie – 32 – 73 – 77-19
2. Hetman Białystok – 32 – 70 – 77-26
3. Sparta Augustów – 32 – 62 – 58-32
4. ŁKS Łomża – 32 – 58 – 59-43
5. MKS Mielnik – 32 – 55 – 59-36
6. Pomorzanka Sejny – 32 – 52 – 49-41
7. Jagiellonia II Białystok – 32 – 52 – 54-38
8. Olimpia Zambrów – 32 – 50 – 57-37
9. Sokół Sokólka – 32 – 46 – 48-43
10. KS Stawiski – 32 – 41 – 42-54
11. Supraślanka Supraśl – 32 – 40 – 56-61
12. Pogoń Łapy – 32 – 37 – 38-41
13. Kolejarz Czeremcha – 32 – 33 – 42-60
14. Promień Mońki – 32 – 32 – 49-77
15. LZS Narewka – 32 – 24 – 27-96
16. Włókniarz Białystok – 32 – 22 – 39-68
17. Orzeł Kolno – 32 – 12 – 26-95

Legenda:
zielony – awans do III ligi
czerwony – spadek do klasy wojewódzkiej
PKT – liczba zdobytych punktów w sezonie

Wyniki:
Kolejka 1-11 stycznia:
– ŁKS Łomża 1-2 LZS Narewka
Kolejka 2 – 18 sierpnia:
– Supraślanka Supraśl 0-2 ŁKS Łomża
Kolejka 3 – 25 sierpnia:
– ŁKS Łomża 1-3 Panorama Mielnik
Kolejka 4 – 1 września:
– Sokół Sokółka 1-1 ŁKS Łomża
Kolejka 5 – 7-8 września:
– ŁKS Łomża 3-0 KS Stawiski
Kolejka 6 – 15 września:
– Pogoń Łapy 3-1 ŁKS Łomża
Kolejka 7 – 21-22 września:
– ŁKS Łomża 2-2 Jagiellonia II Białystok
Kolejka 8 – 28-29 września:
– Orzeł Kolno 1-2 ŁKS Łomża
Kolejka 9 – 5-6 października:
– ŁKS Łomża 0-0 Ruch Wysokie Mazowieckie
Kolejka 10 – 9 października:
– Kolejarz Czeremcha 1-3 ŁKS Łomża
Kolejka 11 – 12-13 października:
– ŁKS Łomża 0-3 Sparta Augustów(W)
Kolejka 12 – 19-20 października:
– Olimpia Zambrów 1-2 ŁKS Łomża
Kolejka 13 – 23 października:
– Pałzuje: ŁKS Łomża
Kolejka 14 – 26-27 października:
– ŁKS Łomża 4-3 Promień Mońki
Kolejka 15 – 2-3 listopada:
– Włókniarz Białystok 1-2 ŁKS Łomża
Kolejka 16 – 9-10 listopada:
– ŁKS Łomża 3-2 Pomorzanka Sejny
Kolejka 17 – 16-17 listopada:
– Hetman Białystok 2-1 ŁKS Łomża
Kolejka 20 – 22-23 marca 2003:
– Panorama Mielnik 1-1 ŁKS Łomża
Kolejka 21 – 29-30 marca 2003:
– ŁKS Łomża 2-1 Sokół Sokółka, sobota godz.14
Kolejka 18 – ktora miala byc rozegrana 8-9 marca 2003:
– LZS Narewka 1-4 ŁKS Łomża
Kolejka 22 – 5-6 kwietnia 2003:
– KS Stawiski 0-1 ŁKS Łomża
Kolejka 23 – 12-13 kwietnia 2003:
– ŁKS Łomża 1-0 Pogoń Łapy, sobota godz.15
Kolejka 24 – 17-19 kwietnia 2003:
– Jagiellonia II Białystok 0-2 ŁKS Łomża
Kolejka 25 – 26-27 kwietnia 2003:
– ŁKS Łomża 3-0 KKS Orzeł Kolno, sobota godz.16
Kolejka 26 – 1 maja 2003:
– Mlekovita Wysokie Mazowieckie 1-0 ŁKS Łomża
Kolejka 27 – 4 maja 2003:
– ŁKS Łomża 3-1 Kolejarz Czeremcha. niedziela godz.16
Kolejka 28 – 10-11 maja 2003:
– Sparta Augustów 0-0 ŁKS Łomża
Kolejka 19 – 14 maja 2003 r godz. 17.00
– ŁKS Łomża 4-0 Supraślanka Supraśl, godz.17
Kolejka 29 – 17-18 maja 2003:
– ŁKS Łomża 2-2 Olimpia Zambrów, sobota godz.16
Kolejka 30 – 24-25 maja 2003:
– Pałzuje: ŁKS Łomża
Kolejka 31 – 31 maja 2003 – 1 czerwca 2003:
– Promień Mońki 2-7 ŁKS Łomża
Kolejka 32 – 7-8 czerwca 2003:
– ŁKS Łomża 0-0 Włókniarz Białystok, sobota godz.16
Kolejka 33 – 14-15 czerwca 2003:
– Pomorzanka Sejny 4-1 ŁKS Łomża
Kolejka 34 – 21-22 czerwca 2003:
– ŁKS Łomża 0-5 Hetman Białystok, niedziela godz 16

Komentarze są wyłączone.