Archiwum 01/02

Sezon 2001/2002 (IV liga podlaska):

 LP – Nazwa klubu – Mecze – PKT – Bramki
1. Warmia Grajewo – 30 – 79 – 100-15
2. Olimpia Zambrów – 30 – 75 – 88-31
3. Sparta Augustów – 30 – 54  – 59-36
4. ŁKS Łomża – 30 – 52 – 68-41
5. Supraślanka Supraśl – 30 – 48 – 77-51
6. Jagiellonia II Białystok – 30 – 46 – 62-44
7. Sokół Sokółka – 30 – 45 – 58-53
8. Orzeł Kolno – 30 – 37 – 41-53
9. LZS Narewka – 30 – 36 – 51-55
10. Ruch Wysokie Mazowieckie – 30 – 35 – 54-58
11. MKS Mielnik – 30 – 33 – 44-53
12. KS Stawiski – 30 – 33 – 33-57
13. Pogoń Łapy – 30 – 32 – 44-55
14. Włókniarz Białystok – 30 – 26 – 37-77
15. Pomorzanka Sejny – 30 – 26 – 30-68
16.  Cresovia Siemiatycze – 30 – 14 – 26-125

Legenda:
zielony – awans do III ligi
czerwony – spadek do klasy wojewódzkiej
PKT – liczba zdobytych punktów w sezonie

 

Wyniki:
1 kolejka – 11/12 sierpnia 2001:
– LZS Narewka – ŁKS Łomża 0:3
2 kolejka – 15 sierpnia 2001 (środa):
– ŁKS Łomża – Warmia Grajewo 1:3
3 kolejka 19/20 sierpnia 2001:
– Olimpia Zambrów – ŁKS Łomża 0:2 (0:0)
4 kolejka – 25/26 sierpnia 2001:
– ŁKS Łomża – Sparta Augustów 3:0 (0:0)
5 kolejka – 1/2 września 2001:
– Cresovia Siemiatycze – ŁKS Łomża 0:2 (0:2)
6 kolejka – 8/9 września 2001:
– ŁKS Łomża – Sokół Sokółka 3:2 (2:2)
7 kolejka – 12 września 2001:
– Pogoń Łpay – ŁKS Łomża 3:1 (2:1)
8 kolejka – 15/16 września 2001:
– KS Stawiski – ŁKS Łomża 0:7
9 kolejka – 22/23 września 2001:
– ŁKS Łomża – Ruch Wysokie Mazowieckie 2:2 (1:0)
10 kolejka – 29/30 września 2001:
– Włókniarz Białystok – ŁKS Łomża 2:6 (1:3)
11 kolejka – 6/7 października 2001:
– ŁKS Łomża – Orzeł Kolno 4:1
12 kolejka – 13/14 października 2001:
– Panorama Mielnik – ŁKS Łomża 2:3 (1:0)
13 kolejka – 17 października 2001:
– ŁKS Łomża – Pomorzanka Sejny 5:1 (3:1)
14 kolejka – 20/21 października 2001:
– Supraślanka Supraśl – ŁKS Łomża 0:0
15 kolejka – 27/28 października 2001:
– ŁKS Łomża – Jagiellonia II Białystok 2:2
16 kolejka – 23/24 marca 2002:
– ŁKS Łomża – LZS Narewka 4:2
17 kolejka – 30/31 marca 2002:
– Warmia Grajewo – ŁKS Łomża 1:0
18 kolejka – 6/7 kwietnia 2002:
– ŁKS Łomża – Olimpia Zambrów – 0:2
19 kolejka – 13/14 kwietnia 2002:
– Sparta Augustów – ŁKS Łomża – 2:1
20 kolejka – 20/21 kwietnia 2002:
– ŁKS Łomża – Cresovia Siemiatycze 4:0
21 kolejka – 27/28 kwietnia 2002:
– Sokół Sokółka – ŁKS Łomża 2:0
22 kolejka – 1 maja 2002 (środa) 2002:
– ŁKS Łomża – Pogoń Łapy 0:0
23 kolejka – 4/5 maja 2002:
– ŁKS Łomża – KS Stawiski 2:0
24 kolejka 11/12 maja 2002:
– Ruch Wysokie Mazowieckie – ŁKS Łomża 3:3
25 kolejka – 18/19 maja 2002:
– ŁKS Łomża – Włókniarz Białystok 3:1
26 kolejka – 25/26 maja 2002:
– Orzeł Kolno – ŁKS Łomża 3:0
27 kolejka 28 – 1/2 czerwca 2002:
– ŁKS Łomża – Panorama Mielnik 1:1
28 kolejka – 1/2 czerwca 2002:
– Pomorzanka Sejny – ŁKS Łomża 0:1
29 kolejka – 9 czerwca 2002:
– ŁKS Łomża – Supraślanka Supraśl 5:2
30 kolejka 30 – 16 czerwca 2002:
– Jagiellonia II Białystok – ŁKS Łomża 2:2

Komentarze są wyłączone.